Odbor dopravy a vnitřních věcí

Adresy
Chebská 252 / 14, 35301 Mariánské Lázně

Zkratka odboru: ODVV

Vykonává působnosti: matrika, evidence obyvatel, občanské průkazy, cestovní doklady, podatelna úřadu. Příprava a zajišťování průběhu voleb.

V oblasti silničního správního úřadu - přezkušování řidičů, řidičských průkazů a evidence vozidel, schvalování technické způsobilosti vozidel, dopravního úřadu, drážního úřadu a státního dozoru ve věcech drah a přestupků a správních deliktů  souvisejících.

Dále v oblasti právní, při právním zastupování města a městského úřadu, vyřizování stížností na úředníky a petice občanů, projednávání přestupků a některých správních deliktů.

Odbor působí v rozsahu správního obvodu obce s rozšířenou působností Mariánských Lázní pro území obcí Drmoul, Lázně Kynžvart, Mariánské Lázně, Mnichov, Ovesné Kladruby, Prameny, Stará Voda, Teplá, Trstěnice, Tři Sekery, Valy, Velká Hleďsebe, Vlkovice, Zádub-Závišín, včetně jejich částí.

Změna adresy

Z důvodu havarijního stavu budovy radnice sidlí část odboru (obč. průkazy, cest. doklady, evidence obyvatel) dopravy a vnitřních věcí v budově bývalého Bytova, Chebská 252/14, Mariánské Lázně

Podřízené organizační složky