Verze pro seniory

Město Mariánské Lázně

Pět nejoblíbenějších hotelů v ML

Hoteliéři jsou uznávaní

Mariánské Lázně jsou vítězem ceny HolidayCheck Destination Award 2012. Zde se hosté cítili v hotelech a penzionech nejvíce vítáni. HolidayCheck.cz Vám představuje pět nejoblíbenějších hotelů v Mariánských Lázních.

SwissHouse Apartments & Spa****

SwissHouse Apartments & Spa****Pokud si chcete odpočinout a načerpat znovu síly, tak tento hotel Vám k tomu rozhodně pomůže. Hotel SwissHouse nabízí svým návštěvníkům vedle wellness služeb, jako jsou masáže lávovými kameny, rašelinové obklady či venkovní výřivka, také lázeňskou léčbu s lékařským dohledem. Celkově se hotel snaží inspirovat své hosty ke zdravějšímu způsobu života. Hotel získal také cenu HolidayCheck Award 2012!

Hotel Olympia****

Hotel Olympia****Tento luxusní hotel se nachází v klidném centru města, nedaleko lázeňských parků a známé zpívající fontány. Poskytuje svým hostům nadstandartní služby, přepychové pokoje a vynikající gastronomii. Jak už bývá v Mariánských Lázních tradicí, jsou zde také nabízeny mnohé lázeňské procedury, uvolňující masáže a relaxační koupele.

Spa & Wellness Hotel St. Moritz****

Spa & Wellness Hotel St. Moritz****To správné uvolnění, relax a pohodu nabízí svým hostům hotel St. Moritz. Naleznete zde jak klasické tak i exotické masáže, termoterapie, elektroléčbu nebo i tzv. krémovou koupel královny Kleopatry zakončenou lehkou aroma masáží. Celkově se hotel snaží hýčkat své hosty a nabídnout jim tak maximální komfort.

Hotel Hvězda-Skalník****

Hotel Hvězda-Skalník****Architektonicky nádherné historické budovy hotelu se skvělým designem nabuzují atmosféru dávných dob. Umístění přímo v centru lázeňského města pak tento pocit ještě umocňuje. Hotel dává svým hostům na výběr z několika druhů pobytů jako je lázeňský nebo ozdravný wellness pobyt, ale také golfový či redukční pobyt, který je zaměřený na snížení tělesné hmotnosti.

Hotel Silva****

Hotel Silva****Hotel se pyšní nejen velkým výběrem skvělých léčebných procedur, koupelí a exotických masáží, které si pochvalují i naši recenzenti, ale také výbornou restaurací. Ta návštěvníkům nabízí jak tradiční českou kuchyni, tak i pokrmy z celého světa. Hotelová restaurace dodržuje zásady zdravé výživy a podává i bezlepková a vegetariánská jídla.

Užitečné informace

Klikací rozpočet